15089.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 400 HUF
Walter Jerrold: London. Painted by E. W. Haslehust, RBA. London-Glasgow,é.n.,Blackie&Son. Egészoldalas színes képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a borító hátán kis sérüléssel.