15002.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Sopron és Sopronvármegye ismertetÅ‘je 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, cÃmeres, dombornyomott egészvászonkötésben, kopottas állapotban