15099.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.