15041.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ossendowski, Ferdinand : Állatok, emberek és istenek. Bp., Franklin. Kiadói félvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.