15066.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az Irodalomban. Miskolc, 1942, Szerzői,(Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p.+ 6 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, a borító egyik sarkán kis sérüléssel, javított gerinccel.