Honvédorvosi therápia I. rész. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium. 264... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~2000005/Honvedorvosi-therapia-I-resz-Bp-1951-Honvedelmi-Miniszterium-264-p-Sorszamozott-Kisse~II2415629
2415629
16612
397
Books: Military
Beschreibung: Honvédorvosi therápia I. rész. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium. 264 p. Sorszámozott. Kissé kopott kiadói papírkötés.
: karap_norbert