Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. 1-4. kötet. (A-Ö.) Nem teljes. Bp., 1987, Helikon. Szakály Ferenc: A Nagyiván c. tanulmány füzettel. Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói sérült karton-tokban.