1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bibliotheca Historica. Budapest, 1980, Magyar Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben, papír védőborítóval, helyenként gyűrött lapokkal, de egyébként jó állapotban.