Mahács Mátyás: Gyakori gyümölcstermesztés. Négy melléklettel és 103, a szöveg közé nyomott ábrával. Angyal Dezső királyi tanácsosnak tett ajánlással. Bp., Légrády Testvérek, 1922. Kiadói kopott, szakadozott félvászon kötésben.