Pamer Nóra: Magyar építészet a két világháború között. Bp., 1986, Műsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000006/Pamer-Nora-Magyar-epiteszet-a-ket-vilaghaboru-kozott-Bp-1986-Muszaki-Konyvkiado-K~II2417573
2417573
16752
397
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Pamer Nóra: Magyar építészet a két világháború között. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
: tánczos_gábor