Felvinczi Takács Zoltán: A kelet művészete.
Bp. (1943.) Dante. 234 p. 1 sztl.lev. 50 egyszínű és 4 színes képtáblával. Kiadói félvászon-kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány oldalon ceruzás jelölésekkel.