16744.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Casimir von Chledowski: Neapolitanische Kulturbilder XIV.-XVIII. Jahrhundert. Mit 43 Abbildungen. Berlin, 1920, Bruno Cassirer. 2. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott bőrkötés, kissé sérült gerinccel, utolsó lapon antikváriumi címkével.