17406.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
Verne Gyula: Jangada. Bp., én., Franklin, 3-425+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, hiányzó címlappal.