Thury Zoltán: Bolondok. Bp., 1897, Markovits és Garai. Kiadói kopott i... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/397/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000020/Thury-Zoltan-Bolondok-Bp-1897-Markovits-es-Garai-Kiadoi-kopott-illusztralt-egeszvaszon-k~II2420564
2420564
17455
397
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Thury Zoltán: Bolondok. Bp., 1897, Markovits és Garai. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés.
: ekb