17472.
397. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1913. évre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói festett egészvászon Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel, kopott, a gerincnél sérült borítóval, kissé foltos lapokkal.