Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragoedia három felvonásban. Op. 1. Bp. 1909. Nyugat. 142p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, belső borítóval. Első kiadás, kissé foltos lapokkal