Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Verne Gyula: Jangada. Bp., én., Franklin, 3-425+6 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, hiányzó címlappal.
17406.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Bp., Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17407.

Rufpreis:
3 000 HUF
Verne Gyula: A francia zászló. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17408.

Rufpreis:
1 400 HUF
Somlyó György: A mesék második könyve. Bp.,1972,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.   A szerző, Somlyó György (1920-2006) Kossuth-, és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17409.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vas István összegyűjtött versei. 1930-1962. Bp., 1963, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.    A szerző, Vas István (1910-1991) Kossuth-,József Attila- és Baumgarten-díjas költő, író, műfordító által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17410.

Rufpreis:
1 000 HUF
15
Keresztury Dezső: Így éltem. Bp.,1979,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Keresztury Dezső (1904-1996) által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére dedikált példány.
17411.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fekete István: Hú. Bp., 1975. Móra. Kiadói papírkötésben.
17412.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ismerettár, a magyar nép számára nélkülözhetetlen segédkönyv, mely a történelem, természet s egyéb tudományok és művészet köréből gyűjtött több ezer czikk és több száz képpel, lehetőleg minél több érdekes tárgyat és egyéniséget betüsorozatos rendben megismertet. VIII. köt. Növények - Ptolemaeusok. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, XVIII+764 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, deformált.
17413.

Rufpreis:
2 000 HUF
Vasárnapi Könyvtár 3 kötete (Első évfolyam 1., 5., Második évfolyam 2.):  Kisfaludy Sándor: Regék a magyar előidőből. I. köt. Javított gerinccel, kötéssel.;  Czuczor Gergely: Mesék. Második rész. Hiányzó címlappal, javított gerinccel, kötéssel.;  [Zschokke Henrik]: Boldogháza. Buzditó és oktató történet. I. rész. Hátsó borító leszakadt. Bp., 1886-1889, Fraklin. Kiadói papírkötés
17414.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kisfaludy Károly: Víg elbeszélések. Harmadik kiadás. Vasárnapi Könyvtár. 8. sz. Bp., 1882, Fraklin. Kiadói papírkötés, a borító és a címlap sarkán hiánnyal. + Pál és Virginia. Elbeszélések. Harmadik kiadás.Vasárnapi Könyvtár. Harmadik évfolyam 5. sz. Bp., 1882, Fraklin. Kiadói papírkötés,
17415.

Rufpreis:
2 000 HUF
Pálffy Albert: Attila isten ostora. Regény a magyar nép számára. Vasárnapi Könyvtár. Harmadik évfolyam 8. sz. Bp., 1890, Fraklin. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17416.

Rufpreis:
1 000 HUF
17417.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF