9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Winterling virágmintás porcelán teás készlet, 6 személyes, matricás, jelzett, lepattanásokkal, kisebb kopásokkal, a csészék m: 5,5 cm, d: 9,5 cm, a kanna: m: 18 cm