Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel fest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Oherendi-Herendi-Viktoria-mintas-nagy-tal-pecsenyes-tal-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopa~II2409543
2409543
11089
396
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Óherendi, Herendi Viktória mintás nagy tál, pecsenyés tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 41x31 cm
: karap_norbert