11331. 396. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF
22
0 HUF
Kínai porcelán ló, plasztikus kézzel festett díszítéssel, matricával jelzett, mázrepedésekkel, kis kopásokkal. m: 27 cm, h: 27,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert