Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 5. számmal. levonóképes, aranyozott, jelzett, kis kopással az alján. m: 37 cm