Herendi aranyozott rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-aranyozott-rozsa-Kezzel-festett-jelzett-hibatlan-eredeti-dobozaban-7x8-cm~II2404398
2404398
11122
396
Beschreibung: Herendi aranyozott rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. 7x8 cm
: pelikán_kristóf