Herendi Rotschild mintás süteményes készlet, tál + 6 db tányér, XX. sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-Rotschild-mintas-sutemenyes-keszlet-tal-plus-6-db-tanyer-XX-sz-masodik-fele-Kezze~II2412588
2412588
11110
396
50000
Beschreibung: Herendi Rotschild mintás süteményes készlet, tál + 6 db tányér, XX. sz. második fele. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36x15 cm, d: 19 cm
: nagy_andras