11336. 396. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
3 db kínai váza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, közte 2 jelzett, kis mázrepedésekkel, kopással. m: 10 cm, 15 cm, 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert