XX sz. első fele Régi kályhacsempe, festett mázas kerámia, lepattanáso... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/XX-sz-elso-fele-Regi-kalyhacsempe-festett-mazas-keramia-lepattanasokkal-serulesekkel-1~II2412855
2412855
11082
396
Art-ceramics
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: XX sz. első fele Régi kályhacsempe, festett mázas kerámia, lepattanásokkal, sérülésekkel, 19,5x21,5 cm
: karap_norbert