11417.
396. Gelaufene Fernauktion
Gläser
3 000 HUF
6 db ólomkristály koktélos-pezsgős pohár, metszett, egyik Tritschler Winterhalder címkével jelzett, egyik felső peremén csorbával, többin apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, d: 11,5 cm