1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti, kopott címeres tokban T:2 / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original, worn maker's case C:XF NMK 245.