11569.
396. Gelaufene Fernauktion
Uhren
20 000 HUF
Lanco női karóra, XX. sz. első fele, 14K arany (Au) art deco tokkal és számlappal, jelzett számlappal és szerkezettel, tokszám: 6143722. 15 köves, mechanikus szerkezettel, új szíjjal, bruttó: 9,5 g