13689.
396. Gelaufene Fernauktion
Plakat
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Bálint Endre (1915-1986): Dollárpapa. Villamosplakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton nyomtatva. Sérült, bal alsó sarkában hiányos. Üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm