2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Illés Endre: Homokóra. Tévéjáték, forgatókönyv, rendező: Gaál Albert, 206 p. Kissé kopott egészvászon-kötésben, foltos, a hátsó 'fehér', szabad lapokon ceruzával, Vászoli-Balogh László: Bigu c. regényének töredékes kézirata.