10640.
396. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
cca 1900 László király Horvátország meghódítása végett átkel a Dráván,(Székely Bertalan falfestménye a pécsi székesegyházban), chromolitográfia, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5x20,5 cm