Megadjuk - Kossuth Lajos a Képviselőház ülésén 1848-ben . Dekoratív, részben színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Képméret: 42x55 cm Ritka kőnyomat! Üvegezett keretben.