10655.
396. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
Bartlett, William Henry (1809-1854)-Cousen, Charles (1819-1889): The Bloxberg (Gellért-hegy a citadellával), acélmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 12,5x18,5 cm