10371.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Várallyay 1846 jelzéssel (Várallyay Károly?): Biedermeier női portré. Olaj, vászon. Restaurált, sérült. Régi, kissé sérült fa keretben. 74×58,5 cm,