10483.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Raffaello (1483-1520) után, jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. végén vagy a 20. sz. elején működött festő alkotása: Madonna della Sedia. Olaj, falemez. Sérült. 62x50,5 cm