10529.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Főúr és leánya. akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×17 cm