10376.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Berki Viktória?): Téli Budapest a Dunával és az Országházzal. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×19 cm