10462.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Mokos I. jelzéssel: Csónakos. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 12×19 cm