10381.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Körmendy jelzéssel: "Aki ezt az én testemet (...)", 1949. Linómetszet, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5x11 cm