10441.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
K. Edit jelzéssel: Az ifjú Beethoven. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 20,5x17,5 cm