Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
60 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Mediterrán utcarészlet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 57,5x47 cm