10594.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Pipázó alak. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, 47x31 cm