10599.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Ladik a vízen. Olaj, karton, 36×49 cm. Dekoratív, sérült fa keretben.