10568.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Jelzés nélkül: Armentieres, városháza. Rézkarc, papír, lap tetején kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 11×8 cm