10428.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Gruber B jelzéssel: Ház. Akvarell, papír. Fa keretben. 29,5x43,5 cm