10404.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Börcsök S jelzéssel: Olaj, vászon, falemezre kasírozva. Javított, sérült keretben. 24x37 cm