10565.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Tornászó férfi akt. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 11x14 cm