10394.
396. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
AR (?) 66 jelzéssel: Kikötő vitorlásokkal. Olaj, vászon, 37x75,5 cm