cca 1930-40 össz. 4 db női portréfotó, egyik D'Else budapesti fényképész címkéjével jelzett egy másik photo Almássy Bp. 1931 ceruzás jelzéssel, vintage fotó kartonon, 17x12,5 és 17x23,5 cm közötti méretben