15601.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Edward Whympers: Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869. Hamburg, 1922, Georg Westermann. Német nyelven. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.